قطب فروش جو دوسر پرک آلمانی

فروش جو دوسر پرک ویژه مدیاف

خرید جو دو‌سر خارجی

آنچه در این مقاله می خوانید...

جو دوسر خارجیانواع جو های خارجیخواستگاه جو‌دوسر خارجیانواع جو‌دوسر خارجیاستفاده از دانه کامل جو دوسر خارجیجو‌ دوسر روسیه
جو دوسر

جو دوسر از محصولات اساسی کشاورزی می باشد. اما از کدام  کشور ها به ایران جو دوسر وارد می شود !؟ جو‌ دوسر روسیه چه ویژگی هایی دارد و کیفیت آن چگونه است !؟

جو دوسر خارجی

واردات جو‌دو‌سر خارجی معمولا از کشور های  منطقه به ایران وارد می گیرد ‌بیش‌ترین کشور های وارد کننده جو‌دوسر خارجی به ایران  کشور های روسیه و‌قزاقسان می باشد. که از کیفیت بهتری از نظر پروتئین موجود و رطوبت کافی برخوردار هستند.

جو‌ دوسر یکی از کالاهای اساسی وادراتی کشور به حساب می اید. که به دلیل تولید آن ها با کیفیت بالا این امر صورت می‌گیرد که از این دوم کشور جو دوسر خارجی وارد شود تا زمینه صادرات دیگر محصولات ما به این کشور آغاز شود و‌رابطه نسبتا خوبی با همسایگان خود برقرار کنیم .

جو دوسر

انواع جو های خارجی

تفاوت زیادی در جو های دوسر داخلی وجود ندارد اما این تفاوت در جو های دوسر خارجی در شکل رنگ اندازه آن ها به چشم می خورد. قیمت جو‌اکراین که  از بنادر امام خمینی وارد می شود نسبت به جو های روسه که از بنادر شمالی وارد می شود کم تر است . برای خرید انواع جو دوسر میتوانید از طریق سایت های اینترنتی تقدام نمایید.

خواستگاه جو‌دوسر خارجی

جو دوسر به دلیل نیاز به رطوبت و آب فراوان معمولا در مناطق رطوتی و سرد سیر رشد خواهد کرد و با وجود رطوبت کافی امکان زود هضم  شدن آن را فراهم می کند .

جو دوسر

انواع جو‌دوسر خارجی

واردات جو دوسر معمولا از طریق کشور های زیادی صورت می گیرد که اما معمولا به دلیل کیفیت بهتر جو های دو سر قزاقستان و روسیه این واردات از این کشور می باشد اما با وجود کشور های زیاد وارد کننده شکل اندازه کیفیت ‌رنگ هر کدام متفاوت است .

استفاده از دانه کامل جو دوسر خارجی

در میان دان های دیگر گوسفند قادراست که دانه کامل جو را هضم نماید و استفاده از جو برای مصارف طیور به دلیل فیبر آن پیشنهاد شده است .اما به دلیل نوک‌تیز بودن دانه استفاده آن برای طیور و پرندگان توسط سازمان بهداشت و سلامت دام ها توصیه نمی‌شود.

جو دوسر

جو‌ دوسر روسیه

بیش‌ترین حجم وارداتی جو‌دوسر خارجی را روسیه به خود اختصاصی داده است جور پس در بنادر شمالی کشور انزلی ، امیر اباد ، فریدون کنار ، ترخیص می شود و به سراسر کشور ارسال می شود .

جو غلاتی است که انرژی متوسطی نسبت به سایر. آن ها دارد  و پروتئین  خام آن تا ۱۱درصد می باشد و استفاده آن برای دام های شیر ده باعث افزایش شیر آن ها می شود  .

جو به عنوان تحریک کننده سطح رشد نقش مهمی در زنجیره غذایی دارد.

کشور های وادراتی جو‌دوسر

  1. روسیه
  2. کانادا
  3. لهستان
  4. استرالیا
  5. فنلاند

در ۵ مقام اول دنیا می باشند .

جو دوسر پرک فوری آلمان
مهدی افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه مدیاف شما را به خرید بهترین محصولات جو و کینوا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید