جو دو سر یولاف
خانه / بذر یولاف / فروش بذر یولاف ایرانی

فروش بذر یولاف ایرانی

قیمت یولاف در ایران متفاوت اعلام می گردد. هر فروشنده ای آن را بنا بر کیفیتی که دارد، قیمت گذاری می کند و به بازار عرضه می نماید. فروش بذر یولاف ایرانی جهت زراعت با کیفیت و قوه نامیه بالا با قیمت باورنکردنی در بازار در این سایت صورت میگیرد. شما میتوانید بذر یولاف یا همان جو دوسر را در کیسه های ۴۰ کیلویی در هر شهری که هستید دریافت کنید.

فروش بذر یولاف ایرانی

فروش بذر یولاف ( جو دوسر )

فروش بذر یولاف ( جو دوسر )بذر یولاف به تازگی در ایران در مناطق گوناگونی جایگزین کشت برخی از گیاهان مانند گندم و جو شده است.
برای کشت یولاف نیاز به ۲۰۰ کیلوگرم بذر در هر هکتار دارید و حدود ۵ تا ۶ تن برداشت میتوانید انجام دهید.
فروش بذر یولاف یا همان جو دوسر از طریق شماره های این سایت با کمترین قیمت صورت میگیرد.
این محصول در گونی های سالم ۴۰ کیلویی برای راحتی در حمل و نقل بسته بندی شده است.

قیمت یولاف در ایران

قیمت یولاف در ایرانقیمت یولاف در ایران بستگی به نوع آن و کشور تولید کننده آن دارد.
یولاف پوست کنده و پرک خارجی از ۱۳٫۰۰۰ تومان تا ۱۷٫۰۰۰ تومان در فروش عمده قیمت دارد.
نمونه های با پوست که برای مصارف انسانی و حتی دامی استفاده میگردد از ۲٫۰۰۰ تومان تا ۶٫۰۰۰ تومان عرضه میگردند.
تمیزی بار و کیفیت دانه ها در قیمت گذاری محصول تاثیر دارند.

فراوری یولاف در ایران

فراوری یولاف در ایرانفراوری یولاف در ایران هنوز به خوبی صورت نمیگیرد. از آنجا که جو دوسر سه لایه پوست دارد و به سختی گرفته میشود، در حین انجام کار بعضاً دانه ها له میشوند.
دانه های یولاف بعد از پوست گیری بعضاً تا ۵۰% افت وزنی پیدا میکنند و یکی از علتهای گرانی آنها همین موضوع است.
یکی از پرطرفدار ترین محصولات یولاف در ایران یولاف پرک شده میباشد که در وعده هایی مانند صبحانه بسیار پر مصرف میباشد.

منبع: جو دار

فروش عمده یولاف در کشور

فروش عمده یولاف در کشورفروش عمده یولاف در کشور را کشاورزان انجام می دهند. این کشاورزان هستند که یولاف یا جو دوسر را در زمان فصل کشت کاشته و پس از دور کردن، محصول شان را به گونه کلی وارد بازار خرید و فروش می نمایند. 

اکثر، شرکت های فرآوری و بسته بندی هستند که یولاف را از کشاورزان به گونه عمده خریداری می کنند. آنان نیز خود عمده فروش هستند زیرا محصولات تولید شده را به فروشگاه های مختلفی در شهرهای گوناگون عرضه می دارند. 

این شرکت ها از طریق نمایندگی هایی که ایجاد کرده اند، یولاف را به فروش می رسانند. البته برخی از شرکت ها از طریق اینترنت هم یولاف را به صورت عمده می فروشند. 

لیست شرکت های پخش کننده یولاف در ایران

لیست شرکت های پخش کننده یولاف در ایرانلیست شرکت های پخش کننده یولاف در ایران را می شود از طرق مختلفی به دست آورد. 

در واقع شرکت هایی که در کار توزیع این محصول هستند، همان تولیدی ها می باشند. آنان از راه های مختلفی محصول شان را به جای جای ایران عرضه می دارند و به دست مصرف کنندگان می رسانند. 

اما کسانی که می خواهند بیشتر با شرکت های پخش کننده آشنا شوند، بهتر است که به اینترنت مراجعه نمایند. این گونه خواهند توانست که شرکت های توزیع این محصول را پیدا کنند و حتی به سایت های آنان هم مراجعه کنند. 

شرکت های توزیع کننده یولاف، این گیاه را به صورت عمده در دسترس مشتریان قرار می دهند. آنان اغلب به صورت فله ای یولاف را به فروش می گذارند. 

یولاف چیست؟

یولاف چیست؟گیاه یولاف چیست؟ این گیاه همان جو دوسر است که از خانواده گندمیان می باشد. 

یولاف در کشورهای مختلفی تولید می شوند. این گیاه در گذشته های دور به شکل وحشی در مزارع رشد و نمو می کرد؛ ولی سپس آن را پرورش داده به شکل امروزی آن درآورده اند. از یولاف بیشتر برای تغذیه موارد انسانی استفاده می شود. این گیاه بر خلاف جو، خواص زیادی برای انسان ها دارد. 

یولاف سرشار از مواد معدنی و ویتامین های گوناگونی است. از یولاف برای درمان بیماری های مختلفی استفاده می شود و همچنین از این گیاه، برخی روغن گیری می کنند. یولاف در اکثر مناطق جهان کشت می گردد که در ایران هم این امر تحقق یافته است و کشاورزان زیادی آن را می کارند. 

تهیه فله ای یولاف در کشور

تهیه فله ای یولاف در کشورتهیه فله ای یولاف در کشور را می شود از راه های متفاوتی انجام داد. شاید شما هم برای تان این سوال پیش بیاید که یولا یا جو دوسر پرک را از کجا تهیه کنیم؟ 

در این خصوص می توانید به بازارهایی سر بزنید که در آن انواع غلات به فروش گذاشته می شوند. در این بازار می توانید از فروشندگان قیمت هر کیلو جو دوسر یا همان یولاف را بپرسید و اقدام به خرید آن کنید. 

تهیه فله ای این گیاه باعث می شود تا با قیمت های مناسب تری آن را به دست آورد. بیشتر مشتریان در پی خرید کیلویی یولاف می باشند. این غله در این بازارها به گونه کلی و کیلویی به فروش گذاشته شده است. 

کارخانجات فرآوری یولاف در کشور

کارخانجات فرآوری یولاف در کشورکارخانجات فرآوری یولاف در کشور، این محصول را پس از این که از کشاورز خریداری کردند، آن را در دیگ هایی که در اختیار دارند، کاملاً شستشو داده تا همه خاک و علف های دیگری که به جا مانده تمیز شوند. پس از عملیات شستشو نوبت به این می رسد که یولاف خالص را از دیگر غلات اضافه شده در آن جدا کنند. 

بعد از این مرحله، یولاف را خشک می نمایند و تصمیم گیری می شود که به چه فرآورده ای تبدیل شود. یولاف یا همان جو دوسر تولید شده توسط کارخانجات را می شود در بازار به این اشکال پیدا کرد: 

 • بلغور شده 
 • پوست کنده 
 • با پوست 
 • آرد شده 
 • با سبوس 
 • و غیره 

فواید استفاده از یولاف

فواید استفاده از یولاففواید استفاده از یولاف به طریقه مصرف جو دو سر ربط دارد. این نوع از غله را می شود به اشکال مختلفی تهیه نمود و سپس آن را پخت و یا جوشاند و سپس میل نمود. بیماران مختلف هم به اشکال گوناگونی از آن استفاده می کنند. در هر حال، فواید یولاف بسیار زیاد می باشد و که حتی ورزشکاران هم از آن استفاده می کنند. 

میزان کالری در یولاف بالا است و به همین منظور است که شمار زیادی از ورزشکاران رشته های گوناگون، این محصول را مورد استفاده قرار می دهند. یولاف را می شود برای کودکان و هم داد. اما با در نظر گرفتن میزان تعیین شده. برای این که از خواص این نوع از غله با خبر شوید، می توانید به عطاری ها مراجعه کنید. 

ولی راه ساده تر دیگر این است که به بازدید از سایت های گوناگون اینترنتی بپردازید. این گونه خواهید توانست فواید یولاف را به دست آورید و طبق آن عمل کنید. به یاد داشته باشید که موضوع نوع استفاده از یولاف برای درمان بیماری ها و یا جلوگیری از مریضی های مختلف بسیار مهم می باشد. 

هر گونه استفاده نابجا از یولاف، سبب می گردد تا با مشکلات عدیده دیگری روبرو شوید. 

خرید یولاف در اندازه های مختلف

خرید یولاف در اندازه های مختلفخرید یولاف در اندازه های مختلفی انجام می شود. خریدار می تواند به فروشندگان گوناگونی مراجعه کند و اقدام به خرید این گونه از محصول در اندازه های متنوعی نماید. این فروشندگان یولاف ها را درجه بندی می کنند. آنان بیشتر سایز را در نظر می گیرند و قیمت گذاری را انجام می دهند. 

اما هر چه اندازه یولاف ها بلندتر باشد، مرغوب تر هم به نظر می رسند. این گونه می شود که یولاف ها درجه بندی شده و سپس به اشکال مختلفی به بازار عرضه می گردند. خرید جو دوسر پرک صبحانه و همچنین جو دوسر پرک ترخینه در ابعاد مختلفی از فروشگاه های گوناگونی امکان پذیر می باشد. 

از سوی دیگر برای این کار مشتری می تواند به فروشگاه های اینترنتی سر بزند. در این فروشگاه ها نیز یولاف را به اندازه متفاوتی عرضه می دارند. از طریق سایت ها می شود انواع گیاهان علوفه ای را هم تهیه کرد که هر کدام شان قیمت های خاصی دارند و در همین حال موارد کارایی شان فرق می کند. 

فروشندگان یولاف در کشور

فروشندگان یولاف در کشورفروشندگان یولاف در کشور، این محصول را به صورت عمده و کیلویی عرضه می نمایند. آنان در سر تا سر ایران وجود دارند که تسهیلات زیادی را برای خریداران ایجاد کرده اند. البته با ایجاد این تسهیلات خودشان نیز سود خوبی می برند، زیرا می توانند فروش بیشتری داشته باشند و یولاف را با قیمت های بهترین عرضه کنند. 

اما فروشندگان این محصول را بر اساس ترتیب می توان این گونه نام برد: 

 • کشاورزان: آنان با در نظر گرفتن زمان کاشت جو دوسر، آن را در زمین ها کاشته و پس از چندی برداشت می کنند. کشاورزان فروشندگان اصلی هستند. 
 • کارخانه ها: تولیدی ها یولاف، آن را به صورت بسته بندی شده و فرآوری به بازار عرضه می کنند. 
 • نمایندگی ها: خرید جو دو سر یولاف از طریق این شعب از هر جای ایران ممکن است. نمایندگی ها نیز از جمله فروشندگان اصلی می باشند. 
 • فروشگاه ها: هم به شکل حضوری و هم غیر حضوری محصولات را به فروش می رسانند. از آنان می توان خرید جو دوسر پرک را به اشکال مختلفی انجام داد. 

خواص یولاف

خواص یولافخواص یولاف وحشی و کاشته شده متفاوت می باشد. این نوع از گیاه که در بازار به آن جو دوسر می گویند، دارای فواید گوناگونی می باشد. از جمله خواص آن می شود به از بین بردن التهابات اشاره کرد. همچنین جو دوسر پرک برای لاغری بسیار مفید است و بسیاری از طبیبان آن را توصیه می کنند. 

در همین حال مضرات جو دوسر هم کم نیستند. در صورتی که از این گونه غله بیشتر از حد معین استفاده نمایید، دچار بیماری های گوارشی خواهید شد. 

اما هر چه باشد، خواص متفاوت این گیاه سبب گردیده که مشتریان زیادی پیدا کند. در حال حاضر شرکت های گوناگونی هستند که این نوع از محصول را به بازار ارائه می کنند. آنان یولاف را به صورت بسته بندی شده و یا فله ای به فروش می گذارند که مورد استقبال مصرف کنندگان نیز قرار گرفته است. 

در هر صورت اگر به صورت منظم و خوب از یولاف روزانه استفاده شود، می تواند بیماری هایی مانند نقرس، کمر درد، پا درد و غیره را از بین ببرد. 

اما شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که جو دوسر از کجا بخرم؟ برای تهیه این نوع از محصول می توانید به همه فروشگاه های محصولات غذایی مراجعه کنید. 

حراجی یولاف

حراجی یولافحراجی یولاف گاهی از جانب فروشگاه های مختلفی صورت می گیرد. در این هنگام می شود با مراجعه به چنین فروشگاه هایی با کیفیت ترین نوع یولاف را تهیه کرد. البته به صورت عمده و جزئی می توان اقدام به خرید در این زمان نمود که بسیار به مقرون به صرفه و اقتصادی تمام می شود. در زمان حراج ممکن است قیمت ها تا نیمه کاهش پیدا کند. 

برای آن شمار از کسانی که مصرف بالایی در زمینه استفاده از یولاف دارند، توصیه می شود تا به مراکز خرید و فروش محصولات کشاورزی و غلات سر بزنند. در این مراکز قطعاً خواهند توانست فروشندگانی را پیدا نمایند که حراج یولاف را اعلام کرده اند. خرید در چنین مواقعی بسیار به سود مشتری تمام می شود. 

از طرف دیگر، فروشگاه های آنلاین زیادی هستند که با تخفیف های ویژه ای یولاف را به فروش می رسانند. این فروشگاه ها آسان در دسترس می باشند و خریدار به هر میزانی که خواسته باشد، می تواند این محصول را تهیه نماید. از جانبی فروشگاه های اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز ارائه خدمات شان دنباله دارد. 

به هرحال مراجع گوناگونی وجود دارند که در کار حراج یولاف می باشند. با اندکی جستجو می شود این گونه مراجع را پیدا کرد و خرید را به راحتی انجام داد. 

فروش فله ای یولاف در کشور

فروش فله ای یولاف در کشورفروش فله ای یولاف در کشور را در گام نخست کشاورزان انجام می دهند. آنان به صورت عمده محصول را پس از این که از زمین برداشت کردن دو خرمن کوبی نمودند، به فروش می رسانند. شرکت های گوناگونی که در کار فراوری یولاف هستند، این گیاه را از کشاورزان خریداری می نمایند و سپس آن را در بسته بندی ها جای می دهند. 

اما اگر خریدار فله ای جزئی این گیاه هستید، می توانید به فروشگاه های مختلف سطح شهر مراجعه کنید. در این فروشگاه ها، انواع مختلفی از جو دو سر یا همان یولاف ارائه می گردد. از فروشندگان این غله علاوه بر این که می توانید خرید را انجام دهید، قادر هستید که فرق جو با جو دوسر را هم بپرسید. این دو از هم متفاوت می باشند. 

در هر صورت، فروش فله ای یولاف ارزان تر از نوع بسته بندی شده آن است و به همین سبب بسیاری برای خرید آن تلاش می کنند. یولاف فله ای همچنین سبب می گردد که مشتری با چشمانی باز و با دقت خرید خود را انجام دهد و خالص بودن جو دوسر را تشخیص بدهد. این مسئله ای بسیار مهم در خرید و فروش یولاف است. 

قیمت جو دوسر فله ای بسیار به صرفه تر می باشد. 

عرضه بدون واسطه یولاف در ایران

عرضه بدون واسطه یولاف در ایرانعرضه بدون واسطه یولاف در ایران را اغلب شرکت هایی انجام می دهند که این نوع از محصول را کشت و برداشت کرده و سپس به صورت بسته بندی شده و یا فله ای به بازار عرضه می دارند. این شرکت ها در شهرهای مختلفی فعالیت می کنند و در هر جایی که این گیاه کشت شود، حضور دارند. بیشتر کشاورزان این گیاه هم عرضه کننده آن هستند. 

این مسئله باعث شده تا قیمت یولاف در بازار متعادل شود. همچنین برخی از شرکت های وارداتی که از کشورهای گوناگونی یولاف را وارد بازار داخلی می کنند هم اقدام به عرضه مستقیم محصولات خود می نمایند. این شرکت ها نمایندگی هایی در سراسر کشور دارند که به وسیله آن ها مستقیماً محصولات خود را به دست مشتریان می رسانند. 

فروش یولاف بدون این که دست واسطه ای در میان باشد، سبب گردیده تا خریداران آن را با قیمت های مناسب تری تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند. البته در زمینه بکار بردن این محصول کشاورزی باید گفت که باید طرز مصرف یولاف را بدانید و بعداً آن را میل نمایید. طریقه مصرف یولاف در پشت بسته ها نوشته شده است. 

در هر صورت عرضه بدون واسطه یولاف در ایران را مراجع مختلفی هستند که انجام می دهند و این مسئله به رونق بخشیدن فروش این گیاه، کمک زیادی کرده است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بذر یولاف در تهران | مرکز خرید و فروش جو دوسر

کشف خواص یولاف باعث شده اخیرا مورد توجه بسیاری قرار بگیردو در نتیجه کشت و تولید آن بیشتر مطرح شده است بذر یولاف به صورت عمده توسط شرکت ها به بازار، و مرکز فروش های سطح کشور عرضه می شود. برای کسانی که امکان مراجعه حضوری به شرکت های وارد کننده یا تولید کننده یولاف را ندارند امکان خرید بذر یولاف توسط وب سایت های فعال در این زمینه به صورت اینترنتی فراهم شده است.

22 دیدگاه

 1. Ücretsiz Kitap Siparişi Kitap Nerede

  my site – book epub

 2. Türk Kitaplari Online Kitap Listesi 2016

  Here is my webpage :: book epub

 3. Son Çok Satan Kitaplar Internette Bedava Kitap Oku

  my website … bog [http://secktor.shoppy.pl/]

 4. Son Çıkan Yabancı Kitaplar Online Kitap

  Feel free to visit my blog post – bog

 5. Distance Learning Courses In Xlri Jamshedpur Sen Teacher Independent School

  Here is my blog pdf book

 6. David And Goliath Lds The Very Hungry Caterpillar Words

  Feel free to surf to my blog post books – http://neweuroclub.trustlike.tw1.ru/,

 7. Paraprofessional Workshops Eduqas English Literature Exam

  Also visit my web page :: library [http://creazin.shoppy.pl/Produkt/6ijnlz]

 8. Cixin Liu Romana Board Of Intermediate Education Karachi

  Here is my website library (ioplux.shoppy.pl)

 9. Hello. And Bye.
  google404
  hjgklsjdfhgkjhdfkjghsdkjfgdh

 10. Percy Jackson 3 Wiki Holt Mcdougal Literature
  Grade 7 Common Core Edition

  Here is my web blog ebook (stremmys.shoppy.pl)

 11. Health Education Council Uk Campbell Biology Class 12

  Here is my web page: books (stremmys.shoppy.pl)

 12. Christian Bookstore Fort Myers The Story Of An Hour Full Text Pdf

  Take a look at my site … bog

 13. Distance Learning Courses In Kolkata Biology 101 Online Movie

  my web page – pdf

 14. Jkbose 10th Result 2019 Summer Zone Regular Gcse Love And Relationships
  Poems Ocr

  Here is my page; pdf (http://strateggy.shoppy.pl/)

 15. Department Of Education And Training Child Protection Mindset Book Qbd

  my web site: ebook

 16. Regional Literature Syllabus French Girl In The Book Night

  My page … library

 17. Khan Academy Physics Power Mind Over Mood Anxiety Inventory
  Pdf

 18. mobile phone number location tracker software free download for android

  https://id800800.com/#

 19. phone number tracker address india

  https://id800800.com/#

 20. The Woman In The Window Kmart Vivekanand College Location

  My webpage :: books (rezakz.shoppy.pl)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایندگی کینوا مدیاف