جو دو سر یولاف
خانه / جو دوسر / جو دوسر پرک / فروش جو دوسر پرک خرد شده خارجی

فروش جو دوسر پرک خرد شده خارجی

جو دوسر خرد شده یکی از فرآوردهای مقوی و با ارزش غذایی بالا است و یکی از مواد مغذی جهت مصرف در انواع غذاها و خوراکی ها می باشد. لذا کاربردهای فراوانی نیز در خورد و خوراک دارد. به دلیل خاصیت فراوان آن توصیه به مصرف آن زیاد توسط متخصصان تغذیه می شود به خصوص به اشخاص لاغر اندام. فروش جو دوسر خرد پرک خارجی در برندهای مختلف در انواع فروشگاههای مواد غذایی و فروشگاههای غلات به فروش می رسد. 

فروش جو دوسر پرک خرد شده خارجی

تولید کنندگان جو دوسر پرک خرد شده

تولید کنندگان جو دوسر پرک خرد شدهتولید کنندگان جو دوسر پرک خرد از جمله کشورهای آلمان، اسپانیا و فنلاند و روسیه که از تولید کنندگان و صادر کنندگان اصلی انواع جو دوسر پرک هستند٬ که در چند سال اخیر صادرات زیادی به ایران نیز از این محصول داشته اند.

به خصوص جو دوسر خرد پرک و دیگر فرآوردهای جو دوسر نیز وارد کشور می شود. این کشورها این محصول را به صورت تجاری در مزارع کشت می کنند و در کارخانجات تبدیل به فرآوردهای آن نموده و صادرات می کنند.

جو پرک دو سر خرد شده در واقع طی مراحل زیر تولید میگردد:

  • پوست گیری جو دوسر
  • بلغور کردن دانه جو دوسر (دو نیم کردن)
  • پرک کردن بلغور جو دوسر

در برخی واقع هم بعد از پرک کردن دانه کامل جو دوسر آن را خرد میکنند.

فروش جو دوسر پرک خرد شده در بازار

فروش جو دوسر پرک خرد شده در بازار در بسته بندی های مختلف با برندهای خارجی یا ایرانی عرضه می شود. و در فروشگاههای مواد غذایی نیز به صورت فرآوردهای مختلف و بیشتر خرده به فروش می رسد.

فروش جو دو سر پرک مخصوص صبحانه با پخت سریع و آماده نیز در بازار عرضه می شود. و بسیار مقوی می باشد. شرکت های عرضه کننده این محصول در برخی از استان ها مانند اصفهان که به تولید محصولات و فرآوردهای جو دوسر مشغول اند وجود دارد. 

از جمله فرآوردهای جو دوسر ۱. آرد ۲. سبوس ۳. بلغور ۴. پرک ۵. پرک خرد شده ۶. جو دوسر پوست کنده ۷. جو دوسر پوست کنده خرد شده ۸. روغن جو دوسر ۹. جوانه جو دوسر و غیره می باشد. کارخانه این فرآوردها را عمده و خرده و فله ای و بسته ای عرضه می کند.

قیمت جو دوسر پرک خرد شده خارجی

قیمت جو دوسر پرک خرد خارجی قیمت بالایی دارد. همچنین بسته به برند٬ کیفیت٬ سیاست های خارجه و غیره فرق دارد. جو دوسر پرک خارجی نسبت به نوع ایرانی گرانتر است زیرا در عرضه آن واسطه وجود دارد و ارز از کشور خارج می شود.

با توجه به وارداتی بودن جو دوسر در ایران و سخت بودن فرایند پوست گیری این محصول، قیمت آن نسبت به سایر غلات بیشتر است. بر اساس گونه های مختلف جو قیمت های آن نیز متفاوت خواهد بود.

یکی از دلایل گران بودن این محصول هزینه تولید آن است که باید مراحلی را طی کند تا تبدیل به پرک خرد شده شود. مراحلی که تبدیل به پرک شود و بعد از پرک نیز تبدیل به خرده شود و به همین علت گرانتر است.

جو دوسر خرد شده پرک خارجی از گونه ی با کیفیت و خواص فراوان دارد که وارد ایران می شود و به دلیل اصالت و مرغوبیت نرخ بالاتری دارد.

فروشندگان جو دوسر خرد شده در کشور

فروشندگان جو دوسر خرد شده در کشورفروش جو دوسر خرد شده در فروشگاههای خشکبار است که این محصول را در بسته بندی های متفاوت و وزن های مختلف عرضه می کنند. فروشندگان این محصول با توجه به کاربرد آنها این محصول را عرضه می کنند.

فروشندگان مواد غذایی زنجیره ای نیز انواع برندهای این محصول را بدست فروشنده می رسانند. فروشندگان عمده این محصول نیز نمایندگی های فروش و دفاتر فروش هستند که برند مخصوص خود را عرضه می کنند.

عطاری ها نیز این محصول مخصوص را  به عنوان داروهای گیاهی بدست فروشنده می رسانند. 

فواید استفاده از جو دوسر خرد شده

فواید استفاده از جو دوسر خرد شدهفواید استفاده از جو دو سر خرد به عقیده متخصصان بسیار بالا است. جو دوسر سرشار از چربی و پروتئین و برای بدن مفید است. این غلات طبعی سرد و خشک دارد و نوعی مسکن طبیعی می باشد.

این دانه سرشار از مواد قندی و ازوته همچنین پروتئین٬ چربی٬ فسفر٬ آهن٬ کلسیم٬ ویتامینA ٬ و گروه ویتامین B است. تغذیه فیبر در جو دو سر به لاغری و تناسب اندام کمک زیادی می کند.

و سبوس جو دوسر باعث می شود کالری وارد خون نشود و از روده و مدفوع خارج شده و باعث بالا رفتن کلسترول نشود. درمان کننده بیماری پوستی و تقویت کننده به ویژه برای کودکان است.

درمان کننده یبوست و بواسیر٬ درمان کننده سنگ کلیه٬ التیام دهنده زخم٬ درمان کننده نقرس٬ درمان سرفه و ورم حنجره و اختلاط خونی است. درمان کمردرد٬ پهلو درد و قولنج٬ رفع کننده خستگی پاها و تاول می باشد.

ضد سرطان٬ حفظ تعادل انسولین٬ رفع خارش و بیماری پوستی٬ تقویت اعصاب٬ ضد عفونی کننده٬ و مفید برای قلب و ضد سرطان روده و مفید برای پوست می باشد. ‌‌مضرات جو دوسر زیاده روی نکردن در مصرف آن می باشد و مضرات خاصی ندارد.

 

راهنمای استفاده از جو دوسر خرد شده

راهنمای استفاده از جو دوسر خرد شدهراهنمایی استفاده از جو دوسر بلغور بسته به نوع مصرف فرق دارد. مثلا برای صبحانه از جو دو سر پرک صبحانه یولاف استفاده می شود. یا مثلا طریقه مصرف جو دو سر برای لاغری نیز با سایر مصارف فرق دارد.

لذا برای لاغری باید این محصول را قبل از غذا استفاده نمود. همچنین طرز تهیه کوکی جو دوسر با دانه چیا با سوپ نیز فرق دارد مثلا کوکی با مواد جو پرک دوسر٬ تخم مرغ٬ کره٬ شکر٬ گردو خرد شده٬ کشمش٬ پودر دارچین٬ پودر میخک٬ نمک٬ وانیل دانه چیا می باشد.

روش پخت جو دوسر با پوست بدین صورت است که جو چون پوست دارد دیر پز است و باید در زود پز پخته شود. طرز تهیه سوپ جو دو سر نیز با کوکی فرق دارد و با مواد پیاز٬ هویج٬ روغن٬ سینه مرغ٬ جعفری٬ جو پوست کنده٬ رب گوجه تهیه می شود.

جو پوست کنده استفاده زیادی دارد و در انواع غذاها مانند آش٬ هلیم٬ سوپ٬ کیک٬ کلوچه٬ نان سنتی٬ شیرینی٬ نوشیدنی ها٬ دسرها٬ دمنوش و غیره استفاده می شود. دمنوش جو دو سر نیز یکی دیگر از این غذاها است که بسیار لعاب دارد و برای سرماخوردگی مفید است.

جو دوسر برای دامهای از جمله: گاو گوسفند و اسب و شتر استفاده می شود ولی به دلیل نوک تیز بودن برای طیور نباید استفاده شود. مگر اینکه خرد شده آن را برای طیور استفاده نمود.

خرید جو دوسر خرد شده ازان

خرید جو دوسر خرد شده ازانخرید جو دوسر خرد شده ارزان در بسیاری از نمایشگاهها و فروشگاه های این محصول عرضه می شود. جو دو سر را از کجا بخریم؟ برای تهیه آن می توان به فروشندگان خشکبار مراجعه نمود.

خرید بلغور جو دوسر و پرک و آرد و سبوس آن و همه ی اینها در این فروشگاه ها و عطاری ها به فروش می رسد. جو دوسر خرد در بسته بندی های ۱۰۰ گرمی به بالا عرضه می شود که در انواع غذاها و دمنوش های گیاهی استفاده می شود.

خرید جو دوسر خرد شده که بدون پوست می باشد در مراکز فروش بسته به کاربرد های آن به صورت های مختلف عرضه می شود. خرید این محصول به صورت اینترنتی در سایت های فروش و شبکه های اجتماعی نیز عرضه می شود که با صرفه و ارزان می باشد.

مشخصات با کیفیت ترین جو دوسر خرد شده

مشخصات با کیفیت ترین جو دوسر خرد شدهمشخصات با کیفیت ترین جو دوسر بلغور بدین صورت است که غذای تهیه شده از آن خوش طعم تر است. هنگام پختن آن نیز به دلیل کیفیت بالایی که دارد زود می پزد. در مقابل آن جو بی کیفیت هنگان پختن ناپز است و سفت می باشد.

این جو دوسر محصولی درجه یک و دانه درشت و بلند است. مانند جو دوسر کینوا یا جو دوسر پرک صبحانه فوری اُ آ ب که بسیار با کیفیت است. جو دوسر پرک ارگانیک و طبیعی با کیفیت ترین این محصول است و خواص بسیار بالاتری دارد.

این غلات در کشور دو نوع ایرانی و خارجی دارد که بیشتر خارجی و وارداتی می باشند و نوع ایرانی آن کمتر است. جو دوسر اواخر مهر ماه در اصفهان کشت می شود که خواستگاه اولیه آن در ایران اصفهان شده است و این محصول از این شهر وارد سایر استان ها نیز می شود.

جو دوسر خرد شده چیست؟

جو دوسر خرد شده چیست؟جو دوسر خرد شده محصولی است که پوست آن گرفته می شود و بعد از گرفتن پوست؛ خرد می شود. جو دو سر خرد شده در اندازه های مختلف خیلی خرد و متوسط هستند.

این غلات جهت استفاده در انواع غذاها تولید می شود. مانند صبحانه. تفاوت جو دوسر با جو پرک بدین گونه است که جو پرک از خیساندن جو معمولی و غلتک و صاف کردن آن تولید می شود.

اما جو دوسر متفاوت از نوع معمولی آن است که بدون تغییر در آن نیز قابل استفاده می باشد. فرق جو با جو دوسر بدین صورت است که جو دوسر بالای آن دو شاخه دارد و جو معمولی ساده است.

جو دوسر با نام یولاف شناخته می شود و دانه های آن باریک و دراز و زرد رنگ هستند و سر آن دو شاخه است و نسبت به جو خواص بسیار زیادی دارد.

کارخانجات تولید کننده جو دوسر خرد شده در کشور

کارخانجات تولید کننده جو دوسر خرد شده در کشورکارخانجات تولید کننده جو دوسر بلغور در کشور این محصول را در انواع مختلف تولید می کند. کارخانه جو دوسر را عمده از کشاورزان خریداری نموده و فرآورده ی آن را تولید می نمایند.

در این شرکت ها با تکنولوژی روز دنیا و پیشرفته ترین دستگاهها و آزمایشگاههای بروز کاملا بهداشتی و بدون دخالت دست تولید می شوند. این تولیدات بعد از تاییدیه بهداشتی در انواع مختلف در سراسر کشور پخش می شوند.

شرکت های تولید کننده برای تهیه جو بلغور بعد از تهیه جو دو سر آن را ساعاتی خیسانده و در دستگاههای مخصوص پوست آنها را می کنند و در دستگاه غلطک خرد کن آنها را در اندازه های مختلف خرد و بعد بسته می کنند.

برای تهیه پرک خرد شده ابتدا جو را پوست کنده  بعد آنها را خیسانده یا جوشانده و در دستگاه غلتک آنها را تخت نموده و در دستگاه خرد کن این پرک ها را در اندازه های مختلف کوچک و بزرگ خرد می کنند و بعد از تولید آن را بسته بندی و عرضه می کنند

عرضه بدون واسطه جو دوسر خرد شده در کشور

عرضه بدون واسطه جو دوسر خرد شده در کشورعرضه بدون واسطه جو دوسر خرد شده در کشور نیز در شرکت های تولیدی و نمایندگی های فروش می باشد. خرید بدون واسطه به دلیل حذف واسطه و دلال با قیمت مناسب و باصرفه بدست مشتریان می رسد.

همه ی شرکت های تولید کننده و شرکت های پخش کننده که بدون واسطه عرضه می کنند. سایت های فروش و فروشگاههای مجازی در اینترنت دارند و به صورت غیر حضوری و سفارشی محصولات را عرضه می کنند.

خواستگاه اصلی جو دوسر اسپانیا است که بعدها در دیگر کشورها نیز کشت شده است. گونه ی این جو که در این کشور می روید نیاز به هوای سرد سیر و آب فراوان دارند و گونه ای که در ایران کشت می شود در برابر کم آبی مقاوم و در هوای معتدل رشد می کند.

جو دوسر خارجی نیز از روسیه و قزاقستان بدون واسطه از طریق دریایی یا زمینی یا هوایی وارد ایران می شود. بعد از ترخیص این محصول در شمال کشور از طریق شرکت های پخش و نمایندگان فروش و دفاتر فروش در سراسر استانها توزیع می شود.

فروش جو دو سر خرد شده به قیمت درب کارخانه در کشور

فروش جو دو سر خرد شده به قیمت درب کارخانه در کشورفروش جو دوسر خرد شده به قیمت درب کارخانه در کشور بیشتر در نمایندگی های فروش و دفاتر فروش عرضه می شود. دفاتر فروش بیشتر در استان ها است و محصول کارخانه را عمده و بدون واسطه با قیمت درب کارخانه به فروش می رساند.

شرکت های عمده فروش این محصولات را مستقیم و ارزان از کارخانه تهیه و در سراسر کشور عمده عرضه می کنند. جو دوسر وارد شده در ایران نیز با واسطه و مستقیم و یا بدون واسطه و غیر مستقیم از دیگر کشورها وارد می شود٬ نوع وارداتی آن هم به صورت فراوردهای آن آماده و هم به صورت خود جو دوسر وارد کشورمی شود.

فروش فله ای جو دوسر خرد شده در کشور

فروش فله ای جو دوسر خرد شده در کشور

فروش فله ای جودوسر خرد شده در کشور به صورت خرده و عمده عرضه می شود. جو دوسر از کجا بخرم؟ برای خرید این محصول می توان به فروشگاههای غلات و خشکبار در سراسر کشور مراجعه نمود.

خریداران جو پوست کنده خانواده ها٬ اشپزخانه ها٬ رستوران ها٬ سالن های غذا خوری٬ شیرینی پزی ها٬ کیک پزی ها٬ نان پزی با جو دوسر٬ هتل ها٬ و تهیه کنندگان غذاهای سنتی و خانگی می باشند. 

فروش فله ای جو دوسر در گونی های ۲۰ و ۳۰ کیلویی است که به صورت کیلویی از این بسته ها کم کم به فروش می رسد. جو دوسر در محصولات دارویی بهداشتی و طب سنتی و غذاهای خوراکی استفاده می شود. مثلا در ساخت انواع صابون و پودر های حاوی عصاره این محصول و داروهای گیاهی استفاده می شود.

حراجی جو دوسر خرد شده

حراجی جو دوسر خرد شدهحراجی جو دوسر خرد در بسیاری از فروشگاهها عرضه می شود که با تخفیفات ویژه همراه می باشد. میبینیم بسیاری از هفته بازارها را که انواع فرآوردهای جودوسر و خرد شده آن را با قیمت های کمتر عرضه می کنند.

حراجی آن در برخی از سایت های فروش نیز به نمایش گذاشته می شود. لذا آن را در معرض فروش می گذارند و جهت جذب مشتری این حراجی ها را قرار می دهند. حراجی ها علاوه بر این محصول دیگر فراوردهای جو را در فروشگاههای غلات و خشکبار عرضه می کنند.

شهرهایی که در آنها جودوسر کشت می کنند چون بدون واسطه است ارزانتر است و شهر هایی که در آن وارد می شود چون باواسطه است گرانتر است.

لیست قیمت فروش جو دوسر خرد شده

لیست قیمت فروش جو دوسر خرد شدهلیست قیمت جو دوسر خرد شده بر اساس کیفیت٬ برند٬ هزینه تولید٬ تقاضا و میزان فروش و نوسانات بازار متفاوت است. قیمت این غلات اگر از نوع ایرانی باشد ارزانتر می باشد. جو پرک فله ای قیمت مناسب تری دارد چون هزینه بسته بندی از آن کم می شود.

قیمت این محصول در صورتی که به صورت عمده و بدون واسطه و مستقیم از کارخانه عرضه شود ارزانتر است. قیمت خود آن ارزانتر از فرآوردهای آن می باشد چون با هزینه کم تری تولید می شود.

قیمت جو دوسر فله؛ به صورت فله یا کیلویی حساب می شود  ارزانترین آن کم کیفیت و گرانترین آن مرغوب و با کیفیت ترین می باشد. قیمت این محصول در انواع فروشگاه ها متفاوت است و در صورت تازه بودن  گرانتر است.

قیمت جو دوسر، بالا است چون در ایران به دلیل شرایط آب و هوایی و نداشتن تجربه ی کشت آن؛ کشت نمی شود و خواص بسیار زیادی دارد و خواص آن نسبت به جو معمولی بیشتر و گرانتر می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

جو دو سر پرک کیلویی

جو دو سر پرک کیلویی با قیمت بسیار متفاوت نسبت به بسته بندی های کوچک در بازار و کیفیت عالی و کاملاً بهداشتی برای اولین بار در این سایت عرضه می گردد. چنانچه مصرف

یک دیدگاه

  1. If ʏou arе g᧐ing for best contents like me, ѕimply gⲟ to see thіs sitе
    daily as it gives quality contents, thanks

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایندگی کینوا مدیاف