مجموعه مدیاف شما را به خرید بهترین محصولات جو و کینوا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت جو‌ دوسر در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان قیمت جو دوسرقیمت جوی دوسر با پوستقیمت جو دوسر پوست کنده
جو‌ دوسر

جو‌ دوسر ایرانی چه قیمتی دارد!؟فروش عمده جو دو سر ایرانی قیمتی متوسط دارد . و به علت عملکرد کمتری که نسبت به گندم و جو دارد قیمت بالاتری نیز دارد.

جو‌ دوسر

میزان قیمت جو دوسر

میانگین قیمت جو‌دوسر در ایران در شهر های مختلف آن متفاوت است ! در ایران بهترین نوع جو‌ذوسر در شهر اصفهان می باشد که قیمت آن را می‌توان کمی بالا دانست.
مرکز فروش انواع جو دوسر در کشور هایی مانند روسیه، المان، فنلاند، اسپانیا می باشد که دارا کیفیت بالایی هستند. و ایران نیز طی چند سالی می باشد که بروی کشت جوی دوسر فعالین انجام می شود .

قیمت جوی دوسر را به چند دسته می توان تقسیم کرد .

قیمت جوی دوسر با پوست

فروش عمده جو دوسر ایران با قیمتی پایین دانست و خواص آن از دیگر هم خانواده خو بیشتر می باشد و در خرده فروشی ها قیمت جو کمی گران تر می شود .

جو‌ دوسر

قیمت جو دوسر پوست کنده

به دلیل سختی فرایند پوست کندن جو دوسر که باعث ریزش آن می شود و ارزش افزوده فراوانی نیز دارد و یولاف ها دارای سه لایه پوست هستند. که هنوز به خوبی فرایند کامل پوست گیری آن ها انجام نمی شود قیمت جو پوسکنده کرام تر از با پوست آن است .  و در بازار جو دوسر خارجی بیشتر است و بسته بندی آن با قیمت های آن متفاوت است و برخی از نمونه های آن کم تر است .
البته باید در نظر داشت که یولاف مانند دیگر غلات ضروری مانند گندم دسته بندی نمی شود .
قرار داد های آتی جو دوسر یک ابزار است. که فرصت محافظت در برابر نوسانات قیمت جودوسر را در بازار فراهم می کند  .این قرار داد معیار سنجش قیمت جهانی جو دوسر  هستند . و قیمت جو دوسر به دلار امریکا ه به ازای هر ۱۰۰ بوشل بیان خواهد شد .
که ۱ قرارد شامل ۱۰۰ بوشل می باشد که ۱ لات شامل ۵۰ واحد ۱۰۰ بوشلی جو دوسر می باشد.

جو‌ دوسر

بوشل یک معیار سنجش وزن و حجم است. البته به دلیل حساسیت در زمان برداشت ، حساس بودن در سرما ، و دارایی سختی های کاشت جو دوسر می باشد که همین دلیل باعث بالا رفتن قیمت آن نسبت به گندم  و دیگر غلات می باشد .
تولید جهانی جو دوسر در سال ۲۰۱۸ با افت ۱.۶ درصدی در سال ۲۰۱۷ می باشد.
و این کاهش به دلیل افت کاشت و برداشت در روسیه می باشد خرید و فروش جو‌در بازار های اینترنتی رونق زیادی دارد و به دلیل آن که بیشتر  جوهای ایران وادراتی می باشد قیمت فروش جو های خارجی  به کشور تولید کننده آن ها مربوط است .

مهدی افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه مدیاف شما را به خرید بهترین محصولات جو و کینوا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید